E-mail: info@opera-ballet.com.ua Касса театра: 778-44-69 - Коммерческая касса: 744-82-19 - Главный администратор: 778-44-73 - Приемная: 744-03-26
Welcome visitor you can log in or create an account

Вакансии:

Відповідно до рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад соліста-вокаліста, артистів оркестру та диригента вищої категорії від 23 жовтня 2018 року переможцями конкурсу визнано:

Шевчука Ігоря Арсенійовича- соліст-вокаліст вищої категорії; Кривича Олександра Павловича - артист оркестру вищої категорії; Коленчука Артема Володимировича - артист оркестру вищої категорії; Пістова Володимира Володимировича - артист оркестру вищої категорії.

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА – ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КУЛЬТУРИ „ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ”

Відповідно до Закону України ,,Про культуру” Дніпропетровська обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора – художнього керівника обласного комунального підприємства культури „Дніпропетровський академічний театр опери та балету”. Документи на учать у конкурсі приймаються з 14 жовтня 2018 року до 14 листопада 2018 року. Початок формування конкурсної комісії з 15 жовтня 2018 року. Конкурсний добір починається 14 жовтня 2018 року та закінчується не пізніше 14 грудня 2018 року.

Умови проведення конкурсу: Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку підприємства на один і п’ять років. До участі в конкурсі не допускаються особи, які: визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена; мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі. Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних”; автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), номер телефону для зв’язку та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копію паспорта, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційних листа довільної форми; мотиваційний лист довільної форми; копію трудової книжки. Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Дніпропетровської обласної ради: просп. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, 49004, телефон для зв’язку: (056) 742-75-46, електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

 

 

 

Автор : btamedia