E-mail: info@opera-ballet.com.ua Каса театру: 778-44-69 - Комерційна каса: 744-82-19 - Головний адміністратор: 778-44-73 - Приймальна: 744-03-26
Welcome visitor you can log in or create an account

Вакансії:

Вакансії:Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою:

49000 м. Дніпро проспект Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади диригента вищої категорії.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів:вища освіта за відповідним фахом.
Заяву про участь у конкурсі подавати за адресою:49000 м. Дніпро проспект Д. Яворницького, 72-а (відділ кадрів) до 10 жовтня 2018 р.
До заяви додати документи: особовий листок з обліку кадрів, копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документу про освіту за відповідною спеціальністю, творче резюме, фото та інші документи щодо професійного рівня та досвіду роботи (за наявності).
Програма для претендентів включає два тури:
1-й тур : співанка з солістами та хором в супроводі фортепіано в залі;
2-й тур : оркестрова репетиція з мізансценами з оркестром в залі.
Програма конкурсу:
1. Ж. Бізе опера “Кармен” - 1 дія “хор” №8, 2 дія №15 “Квінтет”, 3 дія №20 “Терцет”;
2. П.І.Чайковський опера “Євгеній Онєгін”- 1 дія “Квартет”, №22 “заключна сцена”;
3. Дж. Пуччіні опера “Богема” - 2 дія “Латинський квартал”;
4. П.І.Чайковський опера “Іоланта” №8 “Сцена” №4 і аріозо Короля Рене.
5. Дж.Верді опера “Ріголетто” №12 “Квартет”;
6. Дж. Пуччіні опера “Турандот”- 1дія з 27 до 42 Вихід Пінга, Понга і Панга;
7. І. Бородін опера “Князь Ігор”- 1 дія №4 “Сцена Ярославни з дівчатами” 1 дія, сцена пожару і до кінця дії.
Програма конкурсу надається на вибір кожному конкурсанту в окремому конверті шляхом жеребкування.
Конкурс відбудеться за адресою: 49000 м. Дніпро пр. Д. Яворницького, 72-а 23 жовтня 2018 року.
Контактний телефон: 7445667

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою:49000 м. Дніпро проспект Д.Яворницького, 72-а оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад артистів оркестру (симфонічного):
Музичні інструменти: контрабас вища категорія 1 посада. Програма для учасників конкурсу: Контрабас: Дж. Верді опера “Ріголетто”, Дж. Верді опера “Травіата”, Дж. Верді опера “Аїда”, Дж. Верді опера “Отелло”, концерти та твори різного характеру для контрабаса на вибір.
Рекомендовано: ( Л.Боттесіні концерт для контрабаса з оркестром — І частина),читка нот з листа будь-якої репертуарної вистави.
Труба:вища категорія 2 посади. Програма для учасників конкурсу: Труби: Ж. Бізе опера “Кармен", П.І. Чайковський балет “Лебедине озеро”, Дж. Верді опера “Аїда” концерти та твори різного характеру для труби на вибір.
Рекомендовано: (Й. Гайдн концерт для труби з оркестром — І частина, читка нот з листа будь-якої репертуарної вистави. Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна або базова вища освіта за відповідним фахом.
Документи про участь у конкурсі подавати за адресою:49000 м. Дніпро проспект Д.Яворницького, 72-а (відділ кадрів) до 9 жовтня 2018 року. До заяви додати документи: особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою, копія документа, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю, творче резюме. Конкурс відбудеться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а 23 жовтня 2018 року. Контактний телефон: 7445667. 

Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою:
49000 м. Дніпро пр. Д.Яворницького, 72-а оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади соліста-вокаліста. Тенор ліричний : вища категорія - 1 посада.
Програма для учасників конкурсу: Г. Доніцетті арія Неморіно з опери “Любовний напій”; Дж. Россіні каватина графа Альмавіви з опери “Севільський цирульник”; П.І.Чайковський арія Ленського з опери “Євгеній Онєгін”; Твір на вибір.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища музична освіта за відповідним фахом. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: виразні голосові, музичні і сценічні здібності, яскрава творча індивідуальність, виконавська майстерність, досвід виконання провідних партій на професійній сцені.
Документи про участь у конкурсі подавати за адресою: 49000 м. Дніпро проспект Д.Яворницького, 72-а (відділ кадрів) до 9 жовтня 2018 року. До заяви додати документи: особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою, копія документа, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю, творче резюме.
Конкурс відбудеться за адресою: 49000 м. Дніпро,пр. Д. Яворницького, 72-а 23 жовтня 2018 року. Контактний телефон: 744-56-67. 

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА – ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КУЛЬТУРИ „ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ”

Відповідно до Закону України ,,Про культуру” Дніпропетровська обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора – художнього керівника обласного комунального підприємства культури „Дніпропетровський академічний театр опери та балету”. Документи на учать у конкурсі приймаються з 14 жовтня 2018 року до 14 листопада 2018 року. Початок формування конкурсної комісії з 15 жовтня 2018 року. Конкурсний добір починається 14 жовтня 2018 року та закінчується не пізніше 14 грудня 2018 року.

Умови проведення конкурсу: Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку підприємства на один і п’ять років. До участі в конкурсі не допускаються особи, які: визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена; мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькими особами або членом сім’ї  керівників органу управління.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі. Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних”; автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), номер телефону для зв’язку та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копію паспорта, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційних листа довільної форми; мотиваційний лист довільної форми; копію трудової книжки. Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Дніпропетровської обласної ради: просп. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, 49004, телефон для зв’язку: (056) 742-75-46, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою ,,документи на участь у конкурсі”.

 

 

 

Автор : btamedia